Obs De Ranonkel

Obs De Ranonkel zoekt:
  • een leerkracht LB, 0.8 fte, voor groep 6.
  • een leerkracht LB, 0.4-0.6 fte, voor de groepen 1, 2 en 3. Het gaat om een intensieve samenwerking tussen deze drie groepen.
Wil je direct solliciteren? Reageer dan via deze link.
Of neem dan contact op met onze directeur Daphne Ayi via telefoonnummers: 06-24854795/ 0299-435595.


Over obs De Ranonkel
"Ik kan het. Ik kan het zelf. Ik hoor erbij." Dat is obs De Ranonkel in een notendop. De Ranonkel is een openbare basisschool waar leerlingen de wereld ontmoeten door te spelen, te ontdekken en zichzelf te ontwikkelen. We richten ons op competenties (Ik kan het), autonomie (Ik kan het zelf) en op de relatie met anderen (Ik hoor erbij). Want leren gaat nou eenmaal beter als je plezier hebt en succes ervaart. We zetten in op de vaardigheden van de 21e eeuw en zorgen dat ze goed voorbereid de samenleving ingaan. Op De Ranonkel is iedereen welkom. We bieden een veilige omgeving waarbinnen leerlingen worden uitgedaagd hun eigen talenten te ontdekken en ontplooien. Ze mogen zichzelf zijn en trots op wat ze kunnen.


Contact opnemen

* Verplichte velden

Leerlingen aan het woord

"Trots op onze school"

"Wij zijn trots op onze school omdat we echt met onze tijd mee gaan" - Leerling van obs De Harpoen in Jisp