Obs De Fuut

Onze leerlingen blijven letterlijk en figuurlijk in beweging en altijd gericht op de toekomst.
Obs De Fuut zoekt per 1 augustus 2022 een onderwijsassistent voor 0.6 fte.

Over obs De Fuut
Obs De Fuut, dat is leren met lef. Want wij zijn constant in beweging en bieden avontuurlijk onderwijs. In het gebouw en onze vernieuwende buitenruimte hebben de leerlingen volop mogelijkheden tot bewegen, ontdekken en samenwerken. Het liefst over groepen heen, binnen en buiten de school. Want op De Fuut hebben we graag dat leren leuk is en dat iedereen zich thuis voelt. Leerlingen hebben zelf de regie over hun leerproces en bepalen met ondersteuning van de leerkracht hun eigen leerdoelen die passen bij hun eigen belevingswereld, talenten en leerstijl. Zo blijven ze letterlijk en figuurlijk in beweging en altijd gericht op de toekomst. 

Wil je direct solliciteren? Reageer dan via onze directeur Ellen Scherpenzeel. Of neem telefonisch contact op via telefoonnummer 0299-653577.


Wie bij een van onze scholen werkt, wordt OPSPOOR
We zijn niet op zoek naar één type medewerker. Juist onze verscheidenheid houdt ons OPSPOOR. Wat we wel zoeken zijn mensen die iets nieuws toevoegen. We zijn razend nieuwsgierig naar alle unieke eigenschappen die maken dat juist jij bij ons past. Daarbij zijn we benieuwd naar wat je zelf nog wil leren. Want ook jij bent vast nog niet uitgegroeid. OPSPOOR biedt je graag de ruimte.

Benieuwd geworden naar ons? Altijd al op zoek geweest naar die plek waar je echt een meester (M/V) kan worden in je vak? Of groei je gewoon ontzettend uit je jas?

Contact opnemen

* Verplichte velden

Leerlingen aan het woord

"Trots op onze school"

"Wij zijn trots op onze school omdat we echt met onze tijd mee gaan" - Leerling van obs De Harpoen in Jisp