DKC Het Parelhof

Parels groeien vanzelf, maar wij laten ze graag zo hard mogelijk glanzen. Geldt dit ook voor jou?
Kindcentrum Het Parelhof zoekt voor schooljaar 2021-2022 een leerkracht L11, 1 WTF. De bouw is in overleg. 

Over Kindcentrum Het Parelhof
Het Parelhof is een Dalton Kindcentrum in Purmer-Noord. Onderdeel van het kindcentrum is Openbare Daltonbasisschool het Parelhof. Een grote basisschool die knus en vertrouwd aanvoelt. Een uitstekende omgeving om te ontdekken waar je goed in bent en wat je het liefste doet. Of het nu creatief, sociaal, of intellectueel is, wij dagen uit en geven kinderen het vertrouwen om zich zo breed mogelijk te ontwikkelen. In vrijheid en verantwoordelijkheid. Parels groeien vanzelf, maar wij laten ze graag zo hard mogelijk glanzen.

Wil je direct solliciteren? Reageer dan voor 9 mei via onze directeuren Joke Sibie of Ellen Scherpenzeel. Of neem telefonisch contact op via 0299-640610.

Wie bij een van onze scholen werkt, wordt OPSPOOR
We zijn niet op zoek naar één type medewerker. Juist onze verscheidenheid houdt ons OPSPOOR. Wat we wel zoeken zijn mensen die iets nieuws toevoegen. We zijn razend nieuwsgierig naar alle unieke eigenschappen die maken dat juist jij bij ons past. Daarbij zijn we benieuwd naar wat je zelf nog wil leren. Want ook jij bent vast nog niet uitgegroeid. OPSPOOR biedt je graag de ruimte.

Klasse
We zoeken collega's die eigenwijs genoeg zijn om meer te willen. Want juist buiten de gebaande paden ligt de toekomst. OPSPOOR klapt graag uit de school (of in ieder geval uit het klaslokaal). We zijn altijd bezig met onderwijs opnieuw vorm te geven zodat iedere leerling tot zijn recht komt. Individueel, in groepjes of door alle leerjaren heen. We zoeken geen mensen voor de klas, maar klasse mensen. Mensen met dezelfde ondernemende, creatieve geest als we onze leerlingen gunnen. Mensen die goed zijn met IT, maar nog beter willen worden. Mensen ook, die samenwerken en het belang van de leerling voorop stellen.

Solliciteren
Benieuwd geworden naar ons? Altijd al op zoek geweest naar die plek waar je echt een meester (M/V) kan worden in je vak? Of groei je gewoon ontzettend uit je jas? Neem dan direct contact op met een van onze directeuren Joke Sibie of Ellen Scherpenzeel. Via deze link of op telefoonnummer: 0299-640610.

Leerlingen aan het woord

"Trots op onze school"

"Wij zijn trots op onze school omdat we echt met onze tijd mee gaan" - Leerling van obs De Harpoen in Jisp