Obs De Koningsspil

In je eentje ga je sneller, maar samen(werkend) kom je verder
Obs De Koningsspil zoekt:
  • per direct een LB leerkracht of leerkrachtondersteuner, 0.7-1.0 fte, voor de middenbouw.
  • per direct een LB leerkracht of leerkrachtondersteuner, 0.4-0.6 fte, voor de bovenbouw.
  • per 1 februari 2023 een LB leerkracht, 0.4-1.0 fte, voor de onderbouw.
Heb je affiniteit voor onderzoekend en ontdekkend leren? Lees dan snel verder!

Wil je direct solliciteren? Reageer deze link.
Of neem dan contact op met onzeádirecteur Sieta Dolstra via telefoonnummer: 0299-403128.


Over obs De Koningsspil
Een onvergetelijke basisschooltijd en een uitstekende toekomst. Dat gunnen we de leerlingen op obsáDe Koningsspil.áDe Koningsspil bevindt zich in Oosthuizen en bovendien middenin de samenleving. We geven kinderen alles mee dat ze nodig hebben om daar hun weg in te vinden. Van de zaakvakken tot sociale vaardigheden, van natuur en techniek tot beweging. We helpen kinderen hun creatieve en andere talenten te ontplooien en leren ze waardering te hebben voor die van anderen. Want in je eentje ga je sneller, maar samen kom je verder. We geven onze leerlingen een ondernemende, samenwerkende houding mee en sturen ze met een gerust hart de toekomst in.


Contact opnemen

* Verplichte velden

Leerlingen aan het woord

"Trots op onze school"

"Wij zijn trots op onze school omdat we echt met onze tijd mee gaan" - Leerling van obs De Harpoen in Jisp