Obs De Piramide

Ben jij betrokken en respectvol naar leerlingen, ouders en andere collega's? Dan zoeken wij jou!
Obs De Piramide zoekt een leerkracht LB/LC, voor groep 3-4 of 5-6. De werktijdfactor is bespreekbaar.

Op obs De Piramide ontvangen medewerkers 8% extra salaris. Doordat we een school zijn in opbouw heb je echt invloed op het mede ontwikkelen van vooruitstrevend onderwijs, gericht op de toekomst.

Wil je direct solliciteren? Reageer dan via deze link.
Of neem dan contact op met onze directeur Remco Homan via telefoonnummer: 0299-367136.


Over obs De Piramide
Iedereen is anders en dat maakt alles mooier. Obs De Piramide is dé openbare basisschool van Edam-Volendam. We zijn een gezonde en Vreedzame School waar leerlingen goed worden voorbereid op de samenleving van nu en van de toekomst. We hebben veel aandacht voor taal, culturele diversiteit, zelfstandig leren, samenwerken en ICT en geven onze leerlingen daarmee een knapzak mee waar ze de rest van hun leven mee voort kunnen. Dat doen we binnen een duidelijke onderwijsstructuur waar alle basiskennis aan bod komt. De leerkrachten zijn betrokken en respectvol naar leerlingen, ouders en elkaar en geven daarmee het goede voorbeeld. Want op De Piramide is iedereen gelijk, juist omdat ieder mens anders is.

Contact opnemen

* Verplichte velden

Leerlingen aan het woord

"Trots op onze school"

"Wij zijn trots op onze school omdat we echt met onze tijd mee gaan" - Leerling van obs De Harpoen in Jisp