Obs De Overhaal

Op De Overhaal staat het geluk van de kinderen voorop. Geldt dit ook voor jou?
Obs De Overhaal zoekt voor schooljaar 2021-2022 een leerkracht L10, 0.8-1.0 WTF, voor groep 7/8.

Over obs De Overhaal
Op obs De Overhaal ontdekken we samen de wereld. Onze kleinschalige school, die wordt omgeven door het prachtige veenweidegebied van Zuiderwoude, voelen kinderen zich thuis. Ze leren samen, werken samen én ze helpen elkaar. Van groot tot klein, iedereen kan van elkaar op aan. Op De Overhaal staat het geluk van de kinderen voorop. Daarom hebben we veel aandacht voor ieders eigen ontwikkeling. De kinderen leren zichzelf én de ander waarderen. Zo groeien ze uit tot volwassenen die voor elkaar en voor de wereld zorgen. 

Wil je direct solliciteren? Reageer dan voor 12 mei via deze link.
Of neem dan contact op met onze directeur Marieke Baans via telefoonnummers: 06-53777386/
020-4033291.

Wie bij een van onze scholen werkt, wordt OPSPOOR
We zijn niet op zoek naar één type medewerker. Juist onze verscheidenheid houdt ons OPSPOOR. Wat we wel zoeken zijn mensen die iets nieuws toevoegen. We zijn razend nieuwsgierig naar alle unieke eigenschappen die maken dat juist jij bij ons past. Daarbij zijn we benieuwd naar wat je zelf nog wil leren. Want ook jij bent vast nog niet uitgegroeid. OPSPOOR biedt je graag de ruimte.

Klasse
We zoeken collega's die eigenwijs genoeg zijn om meer te willen. Want juist buiten de gebaande paden ligt de toekomst. OPSPOOR klapt graag uit de school (of in ieder geval uit het klaslokaal). We zijn altijd bezig met onderwijs opnieuw vorm te geven zodat iedere leerling tot zijn recht komt. Individueel, in groepjes of door alle leerjaren heen. We zoeken geen mensen voor de klas, maar klasse mensen. Mensen met dezelfde ondernemende, creatieve geest als we onze leerlingen gunnen. Mensen die goed zijn met IT, maar nog beter willen worden. Mensen ook, die samenwerken en het belang van de leerling voorop stellen.

Solliciteren
Benieuwd geworden naar ons? Altijd al op zoek geweest naar die plek waar je echt een meester (M/V) kan worden in je vak? Of groei je gewoon ontzettend uit je jas? Neem dan direct contact op met onze directeur Marieke Baans. Via deze link of op telefoonnummer: 06-53777386/020-4033291.

Leerlingen aan het woord

"Trots op onze school"

"Wij zijn trots op onze school omdat we echt met onze tijd mee gaan" - Leerling van obs De Harpoen in Jisp